Дневна соба

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Havana
Има и повеќе бои. Цената истакната е за цел комплет. ..
37.255 MKD
без ДДВ: 31.572 MKD
T-4
Изработени од буково дрво и фарбан медијапан Гаранција 12 месеци  ..
8.319 MKD
без ДДВ: 7.050 MKD
Gent
Користени материјали: Тело: иверица, МДФ лента, фини фолија, ламинат (горе) Фронтови: честички..
18.217 MKD
без ДДВ: 15.438 MKD
Gent
Користени материјали: Тело: иверица, МДФ лента, завршна фолија Фронтови: честички, фини фолија..
17.203 MKD
без ДДВ: 14.579 MKD
Balin
Користени материјали: Тело: честички, МДФ ленти, фолија Фронта: ивер, фолија Маса: 28мм иве..
10.249 MKD
без ДДВ: 8.686 MKD
Balin
Користени материјали: Тело: честички, МДФ ленти, фолија Фронта: ивер, фолија Маса: 28мм иве..
7.560 MKD
без ДДВ: 6.407 MKD
Balin100
Користени материјали: Тело: честички, МДФ ленти, фолија Фронта: ивер, фолија Маса: 28мм иве..
10.950 MKD
без ДДВ: 9.280 MKD
Heda 56
Користени материјали: Тело: честички, борови дрва 28 (нозе), фолија (иверица), дамки + лакови (..
9.890 MKD
без ДДВ: 8.381 MKD
Heda
Користени материјали: Тело: честички, борови дрва 28 (нозе), фолија (иверица), дамки + лакови (но..
9.890 MKD
без ДДВ: 8.381 MKD
Heda
Користени материјали: Тело: честички, борови дрва 28 (нозе), фолија (иверица), дамки + лакови (но..
9.556 MKD
без ДДВ: 8.098 MKD
Heda
Користени материјали: Тело: честички, борови дрва 28 (нозе), фолија (иверица), дамки + лакови (но..
7.223 MKD
без ДДВ: 6.121 MKD
Heda
Користени материјали: Тело: честички, борови дрва 28 (нозе), фолија (иверица), дамки + лакови (но..
7.830 MKD
без ДДВ: 6.636 MKD
Inex 11-3
Изработени од буково дрво и фарбан медијапан Гаранција 12 месеци  ..
7.100 MKD
без ДДВ: 6.017 MKD
Fly
Изработена од бука и од фарбан медијапан. 12 месеци гаранција. ..
12.900 MKD
без ДДВ: 10.932 MKD
Butterfly
Изработена од фарбан медијапан ..
19.099 MKD
без ДДВ: 16.186 MKD
Inex 5
Изработени од буково дрво и фарбан медијапан Гаранција 12 месеци  ..
12.900 MKD
без ДДВ: 10.932 MKD

Mebel.mk

Најголемата онлјан продавница за мебел

Контакт

  • 042 505 555
  • 078349995

Facebook

Mebel.mk © 2020. UKION SHOPS