Гарнитури

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Havana
Има и повеќе бои. Цената истакната е за цел комплет. ..
37.255 MKD
без ДДВ: 31.572 MKD
TDF Milenium
Тросед   Д: 245 цм Ш: 100 цм В: 86 цм Двосед   Д: 206 цм ..
79.246 MKD
без ДДВ: 67.158 MKD
TDF Piano
Тросед   Д: 250 цм Ш: 104 цм В: 75 цм Двосед   Д: 210 цм ..
75.691 MKD
без ДДВ: 64.145 MKD
TDF Dubai
Тросед   Д: 230 цм Ш: 100 цм В: 80 цм Двосед   Д: 205 цм Ш: 10..
79.246 MKD
без ДДВ: 67.158 MKD
TDF Dakota
Тросед: Д: 223 цм Ш: 90 цм В: 95цм Двосед: Д: 192 цм Ш: 90 цм В: 95 цм Фотеља: Д: 114 цм Ш: 90..
53.500 MKD
без ДДВ: 45.339 MKD
TDF Sani-Deluks
Тросед   Д: 178 цм Ш: 80 цм В: 90 цм Двосед   Д:147 цм Ш: 80 цм В: 90 цм Ф..
38.150 MKD
без ДДВ: 32.331 MKD

Mebel.mk

Најголемата онлјан продавница за мебел

Контакт

  • 042 505 555
  • 078349995

Facebook

Mebel.mk © 2020. UKION SHOPS