Agol Go
  • Agol Go
  • Agol Go

Agol Go

34.750 MKD
Димензии: Д: 278cm  x  Ш: 120cm  x  В: 81cm
Производител: Almak
Шифра на производ: agol-go
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Mebel.mk

Најголемата онлјан продавница за мебел

Контакт

  • 042 505 555
  • 078349995

Facebook

Mebel.mk © 2020. UKION SHOPS