Agol Merilend

Agol Merilend

45.800 MKD
Димензии: Д: 230cm  x  Ш: 275cm  x  В: 85cm
Производител: Almak
Шифра на производ: agol-merilend
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Mebel.mk

Најголемата онлјан продавница за мебел

Контакт

  • 042 505 555
  • 078349995

Facebook

Mebel.mk © 2020. UKION SHOPS