TDF Milenium
  • TDF Milenium
  • TDF Milenium
  • TDF Milenium
  • TDF Milenium
  • TDF Milenium

TDF Milenium

79.246 MKD
Димензии: Д: 245cm  x  Ш: 100cm  x  В: 86cm
Производител: Tahirovic
Шифра на производ: TDF-Milenium
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Тросед   Д: 245 цм Ш: 100 цм В: 86 цм

Двосед   Д: 206 цм Ш: 100 цм В: 86 цм

Фотеља: Д: 96 цм Ш: 75 цм В: 103 цм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Mebel.mk

Најголемата онлјан продавница за мебел

Контакт

  • 042 505 555
  • 078349995

Facebook

Mebel.mk © 2020. UKION SHOPS