Клуб маси

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
T-4
Изработени од буково дрво и фарбан медијапан Гаранција 12 месеци  ..
8.319 MKD
без ДДВ: 7.050 MKD
Heda
Користени материјали: Тело: честички, борови дрва 28 (нозе), фолија (иверица), дамки + лакови (но..
7.830 MKD
без ДДВ: 6.636 MKD
Inex 11-3
Изработени од буково дрво и фарбан медијапан Гаранција 12 месеци  ..
7.100 MKD
без ДДВ: 6.017 MKD
Fly
Изработена од бука и од фарбан медијапан. 12 месеци гаранција. ..
12.900 MKD
без ДДВ: 10.932 MKD
Butterfly
Изработена од фарбан медијапан ..
19.099 MKD
без ДДВ: 16.186 MKD
Inex 5
Изработени од буково дрво и фарбан медијапан Гаранција 12 месеци  ..
12.900 MKD
без ДДВ: 10.932 MKD
24-2
Изработени од буково дрво и фарбан медијапан Гаранција 12 месеци  ..
21.500 MKD
без ДДВ: 18.220 MKD
Maldiv
Атрибути: Италијански дизајн. Масивно дрво (даб или бука). Горна плоча сијајен медијапан. ..
12.800 MKD
без ДДВ: 10.847 MKD
Ancona
Атрибути: Италијански дизајн. Сијајен медијапан масивно дрво (даб или бука) Гаранција 12..
12.173 MKD
без ДДВ: 10.316 MKD

Mebel.mk

Најголемата онлјан продавница за мебел

Контакт

  • 042 505 555
  • 078349995

Facebook

Mebel.mk © 2020. UKION SHOPS