ТВ Комоди

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Gent
Користени материјали: Тело: иверица, МДФ лента, завршна фолија Фронтови: честички, фини фолија..
17.203 MKD
без ДДВ: 14.579 MKD
Balin
Користени материјали: Тело: честички, МДФ ленти, фолија Фронта: ивер, фолија Маса: 28мм иве..
7.560 MKD
без ДДВ: 6.407 MKD
Heda
Користени материјали: Тело: честички, борови дрва 28 (нозе), фолија (иверица), дамки + лакови (но..
9.556 MKD
без ДДВ: 8.098 MKD
Maldiv
Атрибути: Италијански дизајн. Масивно дрво (даб или бука). Горна плоча сијајен медијапан. ..
37.250 MKD
без ДДВ: 31.568 MKD
Ancona
Атрибути: Италијански дизајн. Сијајен медијапан масивно дрво (даб или бука) Гаранци..
43.327 MKD
без ДДВ: 36.718 MKD
Loda
Атрибути: Италијански дизајн. Прозиведени од масивно дрво (даб или бука).  плоча..
34.149 MKD
без ДДВ: 28.940 MKD
Azteca
Tv komoda Azteca ..
33.349 MKD
без ДДВ: 28.262 MKD

Mebel.mk

Најголемата онлјан продавница за мебел

Контакт

  • 042 505 555
  • 078349995

Facebook

Mebel.mk © 2020. UKION SHOPS