Ancona
  • Ancona
  • Ancona

Ancona

43.327 MKD
Димензии: Д: 180cm  x  Ш: 40cm  x  В: 220cm
Производител: Inter-export
Шифра на производ: tv-komoda-ancona
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Атрибути:

  • Италијански дизајн.
  • Сијајен медијапан
  • масивно дрво (даб или бука)
  • Гаранција 12 месеци.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Mebel.mk

Најголемата онлјан продавница за мебел

Контакт

  • 042 505 555
  • 078349995

Facebook

Mebel.mk © 2020. UKION SHOPS