Витрини

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Gent
Користени материјали: Тело: иверица, МДФ лента, фини фолија, ламинат (горе) Фронтови: честички..
18.217 MKD
без ДДВ: 15.438 MKD
Balin
Користени материјали: Тело: честички, МДФ ленти, фолија Фронта: ивер, фолија Маса: 28мм иве..
10.249 MKD
без ДДВ: 8.686 MKD
Balin100
Користени материјали: Тело: честички, МДФ ленти, фолија Фронта: ивер, фолија Маса: 28мм иве..
10.950 MKD
без ДДВ: 9.280 MKD
Heda 56
Користени материјали: Тело: честички, борови дрва 28 (нозе), фолија (иверица), дамки + лакови (..
9.890 MKD
без ДДВ: 8.381 MKD
Heda
Користени материјали: Тело: честички, борови дрва 28 (нозе), фолија (иверица), дамки + лакови (но..
9.890 MKD
без ДДВ: 8.381 MKD
Heda
Користени материјали: Тело: честички, борови дрва 28 (нозе), фолија (иверица), дамки + лакови (но..
7.223 MKD
без ДДВ: 6.121 MKD

Mebel.mk

Најголемата онлјан продавница за мебел

Контакт

  • 042 505 555
  • 078349995

Facebook

Mebel.mk © 2020. UKION SHOPS