Heda
  • Heda
  • Heda
  • Heda

Heda

9.890 MKD
Димензии: Д: 40.5cm  x  Ш: 85cm  x  В: 140.5cm
Производител: BRW
Шифра на производ: vitrina-heda85-brw
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Користени материјали:

Тело: честички, борови дрва 28 (нозе), фолија (иверица), дамки + лакови (нозе), фиока дното HDF одбор

Преден: иверица, фини фолија со сјај, фини фолија, меламин ивица во сјај

Алатки: Hettich шарки, фиоки слајдови - топка со делумно продолжување, дрвена дршка.


Употреба на производот:

Исчистете го мебелот користејќи деликатна крпа или хартиени крпи. Не користете силни хемикалии и материјали со груба или груба структура.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Mebel.mk

Најголемата онлјан продавница за мебел

Контакт

  • 042 505 555
  • 078349995

Facebook

Mebel.mk © 2020. UKION SHOPS