Ravni
  • Ravni

Ravni

3.800 MKD
Димензии: Д: 200cm  x  Ш: 90cm  x 
Производител: Bonneli
Шифра на производ: drven-krevet-ravni-hrast-bonneli
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Димензии:

Рамен кревет е наједноставниот креветен модел во нашата понуда. Овој кревет е само во две димензии: 80 × 200 и 90 × 200. Овој модел на кревет доаѓа само во природни бои.

Ако одберете ниска цена при изборот на кревет, тогаш ова е вистинскиот избор за вас.

Рамен кревет е направен од ламинат бука и бука од втора класа. Дебелината на местото (ите) на овој кревет е 2 см, дебелината на главата и ногата е 2 см, а дебелината на нозете е 4 см. Висината на главата е 48,5 см, висината на скалите е 49,5, додека висината на подножјето и столбовите на подножјето е 68,5 и 69,5 см.

Цените прикажани се за внатрешните димензии на креветот, тоа е. креветот е компатибилен со душек со иста големина додека надворешните димензии на креветите се долги 8 см подолги и 6 см ширина (на пример, надворешните димензии на креветот 160 × 200 се 166 × 208)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: drven, lezaj, ravni, mebelmk

Mebel.mk

Најголемата онлјан продавница за мебел

Контакт

  • 042 505 555
  • 078349995

Facebook

Mebel.mk © 2020. UKION SHOPS