Violeta
  • Violeta
  • Violeta

Violeta

8.350 MKD
Димензии: Д: 190cm  x  Ш: 90cm  x 
Производител: Bonneli
Шифра на производ: drven-lezaj-violeta-bonneli
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Димензии:

Креветот на Виолето е направен од цврсто дрво, парен буково дрво. Скелетите на кои е сместен душекот исто така се направени од дрво од бука. Со еден кревет добивате 12 ребра, и со брачен кревет 24 ребра. Покрај брачните модели во средината на креветот, петтата нога се поставува како дополнителна засилување (петтата нога влегува во цената на креветот)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: lezaj, violeta, bonneli, mebelmk

Mebel.mk

Најголемата онлјан продавница за мебел

Контакт

  • 042 505 555
  • 078349995

Facebook

Mebel.mk © 2020. UKION SHOPS