Almelo
  • Almelo

Almelo

16.113 MKD
Димензии: Д: 200cm  x  Ш: 90cm  x 
Производител: Almak
Шифра на производ: dusek-almelo-almak
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Димензии:
  • јадро од BodyCare пена
  • високо еластична HR пена
  • мемори пена 6 цм.
  • поликотон обвивка
  • антиалергиски силиконизирани влакна
  • високо квалитетна навлака од Tencel платно

 

Беспрекорно чуство како прегратка, гарантирано од иновативната конструкција од 7 зони на ХР-пена.

Елегантниот изглед се надополнува од висококвалитетен текстил од врвни европски произведители.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Mebel.mk

Најголемата онлјан продавница за мебел

Контакт

  • 042 505 555
  • 078349995

Facebook

Mebel.mk © 2019. UKION SHOPS