Exclusive
  • Exclusive

Exclusive

15.200 MKD
Димензии: Д: 190cm  x  Ш: 80cm  x 
Производител: Bonneli
Шифра на производ: dusek-exclusive-bonneli
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Димензии:

 

Карактеристики на производот:

Смален повратен притисок на телото при спиење, овозможува одлична размена на влага и проводливост на воздух. - Дебелина: 30cm 
- Џепасто јадро 16cm 
- ECO филц тврдо инпрегниран 
- HR пена 4cm (двострано) 
- LATEX 7cm со 7 зони тврдотија 
- Заштитно платно
- YUFLIN
- Одстранлива штепана навлака со антиалергиска антибактериска заштита 80% памук, 20% полиестер. - Странично појачување од HR пена 8cm
Смален повратен притисок на телото при спиење.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Mebel.mk

Најголемата онлјан продавница за мебел

Контакт

  • 042 505 555
  • 078349995

Facebook

Mebel.mk © 2019. UKION SHOPS