Sky Latex
  • Sky Latex

Sky Latex

7.500 MKD
Димензии: Д: 190cm  x  Ш: 80cm  x 
Производител: Bonneli
Шифра на производ: dusek-sky-latex-bonneli
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Димензии:

 

Карактеристики на производот:

Појачано релаксирачко дејство, го стимулира метаболизмот и ефикасно ја распоредува телесната тезина. Слојот од Latex му дава дополнителна удобност - Џепно јадро 16 cm.
- ECO-FILC тврдо импрегниран
- PU пена 2 cm. (obostrano)
- LATEX пена 3 cm. (jednostrano)
- Заштитно платно.
- YUFLIN
- Одстранлива штепана навлака со заштита 80% памук 20% полиестер.
- Странично појачана со PU ПЕНА дебелина 8 cm.

  •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Mebel.mk

Најголемата онлјан продавница за мебел

Контакт

  • 042 505 555
  • 078349995

Facebook

Mebel.mk © 2019. UKION SHOPS