Frontal 1
  • Frontal 1
  • Frontal 1
  • Frontal 1

Frontal 1

7.990 MKD
Димензии: Д: 177cm  x  Ш: 38cm  x  В: 230cm
Производител: BRW
Шифра на производ: frontal1
Достапност (кол. на залиха): In Stock
Количина:

Расположливи опции

* Боја:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Mebel.mk

Најголемата онлјан продавница за мебел

Контакт

  • 042 505 555
  • 078349995

Facebook

Mebel.mk © 2020. UKION SHOPS