Канцеларија

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Heda
Користени материјали: Тело: честички, борови дрва 28 (нозе), фолија (иверица), дамки + лакови (но..
9.558 MKD
без ДДВ: 8.100 MKD
Gama
  Мали и практични компјутерски табелa, во wenge шема, со отворени полици за складирање на..
3.180 MKD
без ДДВ: 2.695 MKD
Alfa
Сериозна маса за сериозни проекти - со фиока фиока што се повлекува со фиока и затворена полица за м..
7.140 MKD
без ДДВ: 6.051 MKD
Elan
Компјутерскo биро Елан, во сив храст и бел лак, со својот дизајн и организација на простор за корист..
5.840 MKD
без ДДВ: 4.949 MKD
Jan
Компјутерското биро ЈАН, во сонома храст и бел сијај, ќе придонесе за создавање работен простор кој ..
5.480 MKD
без ДДВ: 4.644 MKD

Mebel.mk

Најголемата онлјан продавница за мебел

Контакт

  • 042 505 555
  • 078349995

Facebook

Mebel.mk © 2018. UKION SHOPS