Office
  • Office
  • Office

Office

5.000 MKD
Димензии: Д: 35cm  x  Ш: 79.5cm  x  В: 114cm
Производител: BRW
Шифра на производ: kancelariska-komoda-office-s173-hrast
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: kancelariska, komoda, brw

Mebel.mk

Најголемата онлјан продавница за мебел

Контакт

  • 042 505 555
  • 078349995

Facebook

Mebel.mk © 2020. UKION SHOPS