Executive
  • Executive
  • Executive

Executive

3.629 MKD
Димензии: Д: 100cm  x  Ш: 60cm  x  В: 65.5cm
Производител: BRW
Шифра на производ: kancelarisko-biro-executive-biu100-brw
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: kancelarsiko, biro, brw

Mebel.mk

Најголемата онлјан продавница за мебел

Контакт

  • 042 505 555
  • 078349995

Facebook

Mebel.mk © 2018. UKION SHOPS