Office 100
  • Office 100
  • Office 100

Office 100

6.500 MKD
Димензии: Д: 100cm  x  Ш: 70cm  x  В: 72cm
Производител: BRW
Шифра на производ: kancelarisko-biro-office-100-brw
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: kancelarisko, biro, office, 100, brw, mebelmk

Mebel.mk

Најголемата онлјан продавница за мебел

Контакт

  • 042 505 555
  • 078349995

Facebook

Mebel.mk © 2019. UKION SHOPS