Office 150
  • Office 150
  • Office 150
  • Office 150

Office 150

7.200 MKD
Димензии: Д: 150cm  x  Ш: 70cm  x  В: 72cm
Производител: BRW
Шифра на производ: kancelarisk-biro-office-150-brw
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: kancelarisko, biro, office, 150, brw, mebelmk

Mebel.mk

Најголемата онлјан продавница за мебел

Контакт

  • 042 505 555
  • 078349995

Facebook

Mebel.mk © 2019. UKION SHOPS