10-3
  • 10-3

10-3

6.750 MKD
Димензии: Д: 55cm  x  Ш: 30cm  x  В: 50cm
Производител: Inter-export
Шифра на производ: klub-masa-10-3-interexport
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:
  • Изработени од  фарбан медијапан
  • Гаранција 12 месеци 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Mebel.mk

Најголемата онлјан продавница за мебел

Контакт

  • 042 505 555
  • 078349995

Facebook

Mebel.mk © 2018. UKION SHOPS