Fly
  • Fly
  • Fly

Fly

12.900 MKD
Димензии: Д: 90cm  x  Ш: 90cm  x  В: 40cm
Производител: Inter-export
Шифра на производ: klub-masa-fly-interexport
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:
  • Изработена од бука и од фарбан медијапан.
  • 12 месеци гаранција.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Mebel.mk

Најголемата онлјан продавница за мебел

Контакт

  • 042 505 555
  • 078349995

Facebook

Mebel.mk © 2018. UKION SHOPS