Inex 5
  • Inex 5

Inex 5

12.900 MKD
Димензии: Д: 120cm  x  Ш: 80cm  x  В: 38cm
Производител: Inter-export
Шифра на производ: klub-masa-inex5
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:
  • Изработени од буково дрво и фарбан медијапан
  • Гаранција 12 месеци 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Mebel.mk

Најголемата онлјан продавница за мебел

Контакт

  • 042 505 555
  • 078349995

Facebook

Mebel.mk © 2018. UKION SHOPS