Maldiv
  • Maldiv

Maldiv

12.800 MKD
Димензии: Д: 120cm  x  Ш: 80cm  x  В: 40cm
Производител: Inter-export
Шифра на производ: Klub-masa-maldiv-interexport
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Атрибути:

  • Италијански дизајн.
  • Масивно дрво (даб или бука).
  • Горна плоча сијајен медијапан.
  • Гаранција 12 месеци.
     

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Mebel.mk

Најголемата онлјан продавница за мебел

Контакт

  • 042 505 555
  • 078349995

Facebook

Mebel.mk © 2018. UKION SHOPS