Alfa
  • Alfa
  • Alfa
  • Alfa
  • Alfa

Alfa

7.140 MKD
Димензии: Д: 145cm  x  Ш: 65cm  x  В: 75cm
Производител: Forma Ideale
Шифра на производ: rab-masa-alfa-formaideale
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:

Сериозна маса за сериозни проекти - со фиока фиока што се повлекува со фиока и затворена полица за максимално искористување на просторот за складирање. Од друга страна има отворени полици за складирање на дискови и останати компоненти.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Mebel.mk

Најголемата онлјан продавница за мебел

Контакт

  • 042 505 555
  • 078349995

Facebook

Mebel.mk © 2019. UKION SHOPS