Gama
  • Gama
  • Gama

Gama

3.180 MKD
Димензии: Д: 90cm  x  Ш: 49cm  x  В: 78cm
Производител: Forma Ideale
Шифра на производ: rab-masa-gama-formaideale
Достапност (кол. на залиха): 2 - 3 Days
Количина:

Расположливи опции

* Боја:
 
Мали и практични компјутерски табелa, во wenge шема, со отворени полици за складирање на дискови и компјутерски кучишта.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Mebel.mk

Најголемата онлјан продавница за мебел

Контакт

  • 042 505 555
  • 078349995

Facebook

Mebel.mk © 2019. UKION SHOPS