Jan
  • Jan
  • Jan
  • Jan
  • Jan

Jan

5.480 MKD
Димензии: Д: 130cm  x  Ш: 50cm  x  В: 75cm
Производител: Forma Ideale
Шифра на производ: rab-masa-jan-formaideale
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Компјутерското биро ЈАН, во сонома храст и бел сијај, ќе придонесе за создавање работен простор кој подржува максимални резултати.

Овој модел има практична работна површина под која е фиока и затворен сегмент за отстранување на сите важни работи.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Mebel.mk

Најголемата онлјан продавница за мебел

Контакт

  • 042 505 555
  • 078349995

Facebook

Mebel.mk © 2018. UKION SHOPS