Bon
  • Bon

Bon

11.000 MKD
Димензии: Д: 90cm  x  Ш: 80cm  x 
Производител: Bonneli
Шифра на производ: krevet-na-kat-hrast-bonneli
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Детали
Креветот на подот го заштедува вашиот простор, а децата го обожаваат. Овој кревет е погоден за секој дом, и особено се препорачува за помали домови каде што нема доволно простор. Тие се идеални за детски соби, што ја прави собата поинтересна.

Подовите на подот се направени од цврсто дрво, парен буково дрво. Имаат скали кои можат да се отстранат доколку е потребно.

Горниот лого има заштитна лента која исто така може да се отстрани така што не мора да се грижите за безбедноста на оној кој спие на горниот кревет.

Дебелината на ѕидовите (здолништа) на овој кревет е 2 cm дебелина headboard и footboard е 2 cm и 4 cm дебелина нозе. Headboard висина од 153.5 см, висина Стубица uzgavlju 158. Висина footboard и footboard колони сметка за колку - 153.5 и 158 см.

Цените прикажани се за внатрешните димензии на креветот, тоа е. креветот е компатибилен со душек со иста големина додека надворешните димензии на креветите се долги 8 см подолги и 6 см ширина (на пример, надворешните димензии на креветот 160 × 200 се 166 × 208)

Подот кревет, како и сите други кревети модели, доаѓа стандард во природни бои, но исто така можете да го нарачате во следните бои:

Венге
Цреша

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: krevet nat kat, bon, mebelmk

Mebel.mk

Најголемата онлјан продавница за мебел

Контакт

  • 042 505 555
  • 078349995

Facebook

Mebel.mk © 2019. UKION SHOPS