Executive
  • Executive
  • Executive

Executive

5.453 MKD
Димензии: Д: 40cm  x  Ш: 45cm  x  В: 57.5cm
Производител: BRW
Шифра на производ: natkasna-executive-KTN3S-brw
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: natkasna, executiv, brw-

Mebel.mk

Најголемата онлјан продавница за мебел

Контакт

  • 042 505 555
  • 078349995

Facebook

Mebel.mk © 2020. UKION SHOPS