Office
  • Office
  • Office

Office

3.100 MKD
Димензии: Д: 38.5cm  x  Ш: 40cm  x  В: 56cm
Производител: BRW
Шифра на производ: natkasna-office-brw
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: natkasna, office, brw, mebelmk

Mebel.mk

Најголемата онлјан продавница за мебел

Контакт

  • 042 505 555
  • 078349995

Facebook

Mebel.mk © 2019. UKION SHOPS