Office Dodatok
  • Office Dodatok
  • Office Dodatok

Office Dodatok

1.500 MKD
Димензии: Д: 70cm  x  Ш: 70cm  x  В: 2cm
Производител: BRW
Шифра на производ: office-agolen-dodatok-brw
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: office, dodatok, brw, mebelmk

Mebel.mk

Најголемата онлјан продавница за мебел

Контакт

  • 042 505 555
  • 078349995

Facebook

Mebel.mk © 2019. UKION SHOPS