Пребарување

Критериуми за пребарување

Пребарај:

Производи кои ги исполнуваат критериумите за пребарување

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Almelo
јадро од BodyCare пена високо еластична HR пена мемори пена 6 цм. поликотон обвивка антиа..
16.113 MKD
без ДДВ: 13.655 MKD
Exclusive
  Карактеристики на производот: Смален повратен притисок на телото при спиење, овозможува..
15.200 MKD
без ДДВ: 12.881 MKD
Kanela Dream
Карактеристики  - Мултипокет џебно јадро со 7 зони - BodyCare Kovafoam полиуретанска пена ..
7.900 MKD
без ДДВ: 7.900 MKD
Memoflex
Карактеристики Комбинација Пу и Мемори пена овозможува зголемена прилагодливост на телото и забрз..
6.900 MKD
без ДДВ: 6.900 MKD
Memory
Карактеристики - Дебелина 16 cm  - SKY CELL 12 cm - MEMORY пена 3 cm - Заштитно платно -..
5.500 MKD
без ДДВ: 5.500 MKD
Memory 3D
Карактеристики Комбинација на екслузивните материјали овозможува брзо опуштање и долготрајен одмо..
2.700 MKD
без ДДВ: 2.700 MKD
Nautlius
Карактеристики на прозиводот: Одлично се прилагодува по вашето тело. - Џепно јадро со 7 зони на т..
10.699 MKD
без ДДВ: 9.067 MKD
Nirvana
Карактеристики - ХР ПЕНА 35/36 4цм. - ХР ПЕНА 27/13 4цм.  - Џепно јадро 16цм. - ЕКО-ФЛИЦ&..
13.200 MKD
без ДДВ: 13.200 MKD
Ortolux
Карактеристики на душекот: Зголемената флексибилност овозможува брзо опуштање и квалитетен одмор...
5.000 MKD
без ДДВ: 4.237 MKD
Ortopedik
Карактеристики Зголемената флексибилност овозможува брзо опуштање и квалитетен одмор. Идеалната К..
3.550 MKD
без ДДВ: 3.550 MKD
Perla Dream
Карактеристики  - седум зонска Polyflex Kovafoam пена - мемори пена - антиалергиски силико..
12.600 MKD
без ДДВ: 12.600 MKD
Prestige
  Карактеристики  Ексклузивен избор на материјал промовира брза релаксација и долг..
9.500 MKD
без ДДВ: 9.500 MKD
Relax 3D
Карактеристики  - џебно јадро - Polyflex Kovafoam пена - антиалергиски силиконизирани влак..
7.400 MKD
без ДДВ: 7.400 MKD
Relax Memory
Карактеристики  - Мултипокет џебно јадро со 7 зони - BodyCare Kovafoam полиуретанска пена ..
14.650 MKD
без ДДВ: 14.650 MKD
Sky Fresh
Карактеристики Посебната комбинација на ексклузивни материјали овозможува брзо опуштање и долготр..
5.150 MKD
без ДДВ: 5.150 MKD
Sky Koko
Карактеристики на производот: Го убрзува метаболизмот и ефикасно ја распоредува телесната тежина...
8.200 MKD
без ДДВ: 6.949 MKD

Mebel.mk

Најголемата онлјан продавница за мебел

Контакт

  • 042 505 555
  • 078349995

Facebook

Mebel.mk © 2019. UKION SHOPS