Пребарување

Критериуми за пребарување

Пребарај:

Производи кои ги исполнуваат критериумите за пребарување

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
10-3
Изработени од  фарбан медијапан Гаранција 12 месеци  ..
6.750 MKD
без ДДВ: 5.720 MKD
24-2
Изработени од буково дрво и фарбан медијапан Гаранција 12 месеци  ..
21.500 MKD
без ДДВ: 18.220 MKD
Ancona
Атрибути: Италијански дизајн. Сијајен медијапан масивно дрво (даб или бука) Гаранци..
26.430 MKD
без ДДВ: 22.398 MKD
Ancona
Атрибути: Италијански дизајн. Сијајен медијапан масивно дрво (даб или бука) Гаранци..
42.569 MKD
без ДДВ: 36.075 MKD
Ancona
Атрибути: Италијански дизајн. Сијајен медијапан масивно дрво (даб или бука) Гаранција 12..
12.173 MKD
без ДДВ: 10.316 MKD
Ancona
Атрибути: Италијански дизајн. Сијајен медијапан масивно дрво (даб или бука) Гаранци..
43.327 MKD
без ДДВ: 36.718 MKD
Butterfly
Изработена од фарбан медијапан ..
19.099 MKD
без ДДВ: 16.186 MKD
Classic
Атрибути: Италијански дизајн. Прозиведени од масивно дрво (даб или бука). Високо квал..
5.600 MKD
без ДДВ: 4.746 MKD
Fly
Изработена од бука и од фарбан медијапан. 12 месеци гаранција. ..
12.900 MKD
без ДДВ: 10.932 MKD
Inex 11-3
Изработени од буково дрво и фарбан медијапан Гаранција 12 месеци  ..
7.100 MKD
без ДДВ: 6.017 MKD
Inex 5
Изработени од буково дрво и фарбан медијапан Гаранција 12 месеци  ..
12.900 MKD
без ДДВ: 10.932 MKD
Inex 9
Изработени од буково дрво и фарбан медијапан Гаранција 12 месеци  ..
9.250 MKD
без ДДВ: 7.839 MKD
Loda
Атрибути: Италијански дизајн. Прозиведени од масивно дрво (даб или бука). Горна пло..
39.875 MKD
без ДДВ: 33.792 MKD
Loda
Атрибути: Италијански дизајн. Прозиведени од масивно дрво (даб или бука). Горна плоча..
26.399 MKD
без ДДВ: 22.372 MKD
Loda
Атрибути: Италијански дизајн. Прозиведени од масивно дрво (даб или бука).  плоча..
34.149 MKD
без ДДВ: 28.940 MKD
Maldiv
Атрибути: Италијански дизајн. Масивно дрво (даб или бука). Горна плоча сијајен медијапан..
38.599 MKD
без ДДВ: 32.711 MKD

Mebel.mk

Најголемата онлјан продавница за мебел

Контакт

  • 042 505 555
  • 078349995

Facebook

Mebel.mk © 2018. UKION SHOPS