Пребарување

Критериуми за пребарување

Пребарај:

Производи кои ги исполнуваат критериумите за пребарување

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Ancona
Атрибути: Италијански дизајн. Сијајен медијапан масивно дрво (даб или бука) Гаранци..
42.569 MKD
без ДДВ: 36.075 MKD
Balin
Користени материјали: Тело: честички, МДФ ленти, фолија Фронта: ивер, фолија Маса: 28мм иве..
11.300 MKD
без ДДВ: 9.576 MKD
Balin
Користени материјали: Тело: честички, МДФ ленти, фолија Фронта: ивер, фолија Маса: 28мм иве..
7.560 MKD
без ДДВ: 6.407 MKD
Gent
Користени материјали: Тело: иверица, МДФ лента, завршна фолија Фронтови: честички, фини фолија..
17.203 MKD
без ДДВ: 14.579 MKD
Gent
Користени материјали: Тело: иверица, МДФ лента, фини фолија, ламинат (горе) Фронта: иверица, М..
30.374 MKD
без ДДВ: 25.741 MKD
Heda
Користени материјали: Тело: честички, борови дрва 28 (нозе), фолија (иверица), дамки + лакови (но..
9.556 MKD
без ДДВ: 8.098 MKD
Heda
Користени материјали: Тело: честички, борови дрва 28 (нозе), фолија (иверица), дамки + лакови (но..
13.112 MKD
без ДДВ: 11.112 MKD
Heda 85
Користени материјали: Тело: честички, борови дрва 28 (нозе), фолија (иверица), дамки + лакови (но..
8.556 MKD
без ДДВ: 7.251 MKD
Loda
Атрибути: Италијански дизајн. Прозиведени од масивно дрво (даб или бука).  плоча..
34.149 MKD
без ДДВ: 28.940 MKD
Loda
Атрибути: Италијански дизајн. Прозиведени од масивно дрво (даб или бука). Горна пло..
39.875 MKD
без ДДВ: 33.792 MKD
Maldiv
Атрибути: Италијански дизајн. Масивно дрво (даб или бука). Горна плоча сијајен медијапан. ..
37.250 MKD
без ДДВ: 31.568 MKD
Maldiv
Атрибути: Италијански дизајн. Масивно дрво (даб или бука). Горна плоча сијајен медијапан..
38.599 MKD
без ДДВ: 32.711 MKD

Mebel.mk

Најголемата онлјан продавница за мебел

Контакт

  • 042 505 555
  • 078349995

Facebook

Mebel.mk © 2019. UKION SHOPS