Пребарување

Критериуми за пребарување

Пребарај:

Производи кои ги исполнуваат критериумите за пребарување

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
10-3
Изработени од  фарбан медијапан Гаранција 12 месеци  ..
6.750 MKD
без ДДВ: 5.720 MKD
24-2
Изработени од буково дрво и фарбан медијапан Гаранција 12 месеци  ..
21.500 MKD
без ДДВ: 18.220 MKD
Alfa
Сериозна маса за сериозни проекти - со фиока фиока што се повлекува со фиока и затворена полица за м..
7.140 MKD
без ДДВ: 6.051 MKD
Ancona
Атрибути: Италијански дизајн. Сијајен медијапан масивно дрво (даб или бука) Гаранци..
26.430 MKD
без ДДВ: 22.398 MKD
Ancona
Атрибути: Италијански дизајн. Сијајен медијапан масивно дрво (даб или бука) Гаранци..
42.569 MKD
без ДДВ: 36.075 MKD
Ancona
Атрибути: Италијански дизајн. Сијајен медијапан масивно дрво (даб или бука) Гаранција 12..
12.173 MKD
без ДДВ: 10.316 MKD
Ancona
Атрибути: Италијански дизајн. Сијајен медијапан масивно дрво (даб или бука) Гаранци..
43.327 MKD
без ДДВ: 36.718 MKD
Butterfly
Изработена од фарбан медијапан ..
19.099 MKD
без ДДВ: 16.186 MKD
Fly
Изработена од бука и од фарбан медијапан. 12 месеци гаранција. ..
12.900 MKD
без ДДВ: 10.932 MKD
Gama
  Мали и практични компјутерски табелa, во wenge шема, со отворени полици за складирање на..
3.180 MKD
без ДДВ: 2.695 MKD
Inex 11-3
Изработени од буково дрво и фарбан медијапан Гаранција 12 месеци  ..
7.100 MKD
без ДДВ: 6.017 MKD
Inex 5
Изработени од буково дрво и фарбан медијапан Гаранција 12 месеци  ..
12.900 MKD
без ДДВ: 10.932 MKD
Inex 9
Изработени од буково дрво и фарбан медијапан Гаранција 12 месеци  ..
9.250 MKD
без ДДВ: 7.839 MKD
Maldiv
Атрибути: Италијански дизајн. Масивно дрво (даб или бука). Горна плоча сијајен медијапан..
38.599 MKD
без ДДВ: 32.711 MKD
Maldiv
Атрибути: Италијански дизајн. Масивно дрво (даб или бука). Горна плоча сијајен медијапан. ..
12.800 MKD
без ДДВ: 10.847 MKD

Mebel.mk

Најголемата онлјан продавница за мебел

Контакт

  • 042 505 555
  • 078349995

Facebook

Mebel.mk © 2019. UKION SHOPS