Elan
  • Elan
  • Elan
  • Elan
  • Elan
  • Elan

Elan

5.840 MKD
Димензии: Д: 130cm  x  Ш: 50cm  x  В: 75cm
Производител: Forma Ideale
Шифра на производ: rab-masa-elan-formaideale
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Компјутерскo биро Елан, во сив храст и бел лак, со својот дизајн и организација на простор за користење,

е идеален избор за опремување на работна просторија каде што ќе помогне  со постигнување на максимални резултати.

Затвореното решение и практичната фиока обезбедуваат доволно простор за складирање на книги и разни предмети потребни за непречено работење.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Mebel.mk

Најголемата онлјан продавница за мебел

Контакт

  • 042 505 555
  • 078349995

Facebook

Mebel.mk © 2018. UKION SHOPS