Sleep Shop

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Almelo
јадро од BodyCare пена високо еластична HR пена мемори пена 6 цм. поликотон обвивка антиа..
16.113 MKD
без ДДВ: 13.655 MKD
Ortolux
Карактеристики на душекот: Зголемената флексибилност овозможува брзо опуштање и квалитетен одмор...
5.000 MKD
без ДДВ: 4.237 MKD
Wellness
  Карактеристики на душекот: Зголемена флексибилност , овозможува убрзано опуштање и квал..
6.600 MKD
без ДДВ: 5.593 MKD
Sky Koko
Карактеристики на производот: Го убрзува метаболизмот и ефикасно ја распоредува телесната тежина...
8.200 MKD
без ДДВ: 6.949 MKD
Sky Latex
  Карактеристики на производот: Појачано релаксирачко дејство, го стимулира метаболизмот ..
7.500 MKD
без ДДВ: 6.356 MKD
Exclusive
  Карактеристики на производот: Смален повратен притисок на телото при спиење, овозможува..
15.200 MKD
без ДДВ: 12.881 MKD
Nautlius
Карактеристики на прозиводот: Одлично се прилагодува по вашето тело. - Џепно јадро со 7 зони на т..
10.699 MKD
без ДДВ: 9.067 MKD
Memory
Карактеристики - Memory ПЕНА 5цм - ЈУЛФИН - Остранлива навлака со антиалергиска и антибактериск..
5.250 MKD
без ДДВ: 5.250 MKD
Kanela Dream
Карактеристики  - Мултипокет џебно јадро со 7 зони - BodyCare Kovafoam полиуретанска пена ..
7.900 MKD
без ДДВ: 7.900 MKD
Relax Memory
Карактеристики  - Мултипокет џебно јадро со 7 зони - BodyCare Kovafoam полиуретанска пена ..
14.650 MKD
без ДДВ: 14.650 MKD
Perla Dream
Карактеристики  - седум зонска Polyflex Kovafoam пена - мемори пена - антиалергиски силико..
12.600 MKD
без ДДВ: 12.600 MKD
Relax 3D
Карактеристики  - џебно јадро - Polyflex Kovafoam пена - антиалергиски силиконизирани влак..
7.400 MKD
без ДДВ: 7.400 MKD
Sleeping Pool
Карактеристики  - џебно јадро - Ultraflex HR-пена - Polyflex Kovafoam високо еластична пен..
10.000 MKD
без ДДВ: 8.475 MKD

Mebel.mk

Најголемата онлјан продавница за мебел

Контакт

  • 042 505 555
  • 078349995

Facebook

Mebel.mk © 2019. UKION SHOPS