Nautlius
  • Nautlius

Nautlius

10.699 MKD
Димензии: Д: 190cm  x  Ш: 80cm  x 
Производител: Bonneli
Шифра на производ: dusek-nautilus-bonneli
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Димензии:

Карактеристики на прозиводот:

Одлично се прилагодува по вашето тело. - Џепно јадро со 7 зони на тврдост 16 cm.
- ECO-FILC тврдо импрегниран
- HR PENA 35/36 4 cm. (двострано)
- Заштитно платно.
- YUFLIN
- Странично појачување HR ПЕНА 35/36 дебелина 8 cm.
Остранлива навлака со антиалергиска заштита 80% памук 20% ликра.

Карактеристики производот

Одлично се прилагодува по вашето тело. - Џепно јадро со 7 зони на тврдост 16 cm.
- ECO-FILC тврдо импрегниран
- HR PENA 35/36 4 cm. (двострано)
- Заштитно платно.
- YUFLIN
- Странично појачување HR ПЕНА 35/36 дебелина 8 cm.
Остранлива навлака со антиалергиска заштита 80% памук 20% ликра.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Mebel.mk

Најголемата онлјан продавница за мебел

Контакт

  • 042 505 555
  • 078349995

Facebook

Mebel.mk © 2019. UKION SHOPS