Relax Memory

Relax Memory

14.650 MKD
Производител: Dream by Almak
Шифра на производ: relax-memory
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Димензии:

Карактеристики 

- Мултипокет џебно јадро со 7 зони
- BodyCare Kovafoam полиуретанска пена
- Мемори пена
- антиалергиски силиконизирани влакна
- поликотон обвивка
- висококвалитетна обвивка од Olive Oil платно
- 3Д воздушна трака


Високотехнолошката срцевина на душекот гарантира максимален ергономичен ефект. Иновативното џебно јадро со 7 зони, BodyCare пената и мемори пената гарантираат голема удобност и перфектен сон, при што го прилагодуваат секој дел од телото со површината на душекот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Mebel.mk

Најголемата онлјан продавница за мебел

Контакт

  • 042 505 555
  • 078349995

Facebook

Mebel.mk © 2019. UKION SHOPS