Sky Koko
  • Sky Koko

Sky Koko

8.200 MKD
Димензии: Д: 190cm  x  Ш: 80cm  x 
Производител: Bonneli
Шифра на производ: dusek-skykoko-bonneli
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Димензии:

Карактеристики на производот:

Го убрзува метаболизмот и ефикасно ја распоредува телесната тежина. Двострано поставена кокосова панела која не содржи влага.
- Џепно јадро 16цм.
- Кокосова Табла 1цм. (двострано)
- ЕКО-ФЛИЦ 
- PU пена 2цм. (двострано)
- Заштитна навлака
- ЈУФЛИН
- Остранлива навлака со антиалергиска заштита 80% памук 20% полиестер.
- Зајакнати рабови со ПУ ПЕНЕ 8цм.

  •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Mebel.mk

Најголемата онлјан продавница за мебел

Контакт

  • 042 505 555
  • 078349995

Facebook

Mebel.mk © 2019. UKION SHOPS