Sleeping Pool

Sleeping Pool

10.000 MKD
Производител: Dream by Almak
Шифра на производ: sleepingpool
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Димензии:

Карактеристики 

- џебно јадро
- Ultraflex HR-пена
- Polyflex Kovafoam високо еластична пена
- мемори пена
- антиалергиски силиконизирани влакна
- поликотон обвивка
- висококвалитетна обвивка од Bamboo навлака
- високо квалитетна навлака од Argan платно

Аргановото масло е најкорисно за човечкото тело заради витамините и минералите кои ги содржи. Има силно дејство против стареење благодарение на масните киселини пто ги содржи, ја навлажнува кожата и е можен антиоксиданс.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Mebel.mk

Најголемата онлјан продавница за мебел

Контакт

  • 042 505 555
  • 078349995

Facebook

Mebel.mk © 2019. UKION SHOPS