Wellness
  • Wellness

Wellness

6.600 MKD
Димензии: Д: 190cm  x  Ш: 80cm  x 
Производител: Bonneli
Шифра на производ: dusek-wellness-bonneli
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Димензии:

 

Карактеристики на душекот:

Зголемена флексибилност , овозможува убрзано опуштање и квалитетен релаксирачки одмор. Комбинацијата на сунѓер со различна еластичност ја подобрува ортопедски својства за лица со зголемена тежина. 
- Дебелина: 21cm.
- PU пена 14cm.
- SOFT пена 4cm
- Заштитно платно.
- YUFLIN
Одстранлива Штепана навлака со антиалергисkа заштита 80% памук 20% likra Идеално за опуштање за особи со повишена телесна тежина.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Mebel.mk

Најголемата онлјан продавница за мебел

Контакт

  • 042 505 555
  • 078349995

Facebook

Mebel.mk © 2019. UKION SHOPS