Memory

Memory

5.250 MKD
Производител: Bonneli
Шифра на производ: memory-nd
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Димензии:

Карактеристики

- Memory ПЕНА 5цм
- ЈУЛФИН
- Остранлива навлака со антиалергиска и антибактериска заштита.
- Супериорен комфор и максимална релаксација

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Mebel.mk

Најголемата онлјан продавница за мебел

Контакт

  • 042 505 555
  • 078349995

Facebook

Mebel.mk © 2019. UKION SHOPS