Перници

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Perfect
Карактеристики -  Димензии на стандардна перница 40 х 60 - Полнета со парчиња на 100..
450 MKD
без ДДВ: 381 MKD
Sky Cell
Карактеристики - 100% Sky cell квалитетна пена. - Навлаката може да се пере во машина на 60°C...
700 MKD
без ДДВ: 700 MKD
Memory
Карактеристики - 100% MEMORY пена. - Навлаката може да се пере во машина на 60°C. ..
800 MKD
без ДДВ: 800 MKD

Mebel.mk

Најголемата онлјан продавница за мебел

Контакт

  • 042 505 555
  • 078349995

Facebook

Mebel.mk © 2020. UKION SHOPS