Sky Cell

Sky Cell

700 MKD
Производител: Bonneli
Шифра на производ: skycell-p
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Карактеристики

- 100% Sky cell квалитетна пена.

- Навлаката може да се пере во машина на 60°C.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Mebel.mk

Најголемата онлјан продавница за мебел

Контакт

  • 042 505 555
  • 078349995

Facebook

Mebel.mk © 2020. UKION SHOPS