Спална соба

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Ravni
Рамен кревет е наједноставниот креветен модел во нашата понуда. Овој кревет е само во две димензии: ..
3.800 MKD
без ДДВ: 3.220 MKD
Masiv
ДП масив кревет е направен од цврсто дрво, парена бука. Ребра (тротоарите) на која се наоѓа на душек..
6.200 MKD
без ДДВ: 5.254 MKD
Violeta
Креветот на Виолето е направен од цврсто дрво, парен буково дрво. Скелетите на кои е сместен душекот..
8.350 MKD
без ДДВ: 7.076 MKD
Heda
Користени материјали: Тело: честички, борови дрва 28 (нозе), фолија (иверица), дамки + лакови (но..
10.945 MKD
без ДДВ: 9.275 MKD

Mebel.mk

Најголемата онлјан продавница за мебел

Контакт

  • 042 505 555
  • 078349995

Facebook

Mebel.mk © 2020. UKION SHOPS