Z-9
  • Z-9
  • Z-9
  • Z-9

Z-9

3.686 MKD
Димензии: Д: 48cm  x  Ш: 43cm  x  В: 89cm
Производител: Inter-export
Шифра на производ: stolica-z-9-interexport
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Атрибути:

  • Италијански дизајн.
  • Прозиведени од масивно дрво (даб или бука).
  • Високо квалитетен штоф (буфало штоф).
  • Гаранција 12 месеци.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Mebel.mk

Најголемата онлјан продавница за мебел

Контакт

  • 042 505 555
  • 078349995

Facebook

Mebel.mk © 2019. UKION SHOPS