Трпезарија

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Gent
Користени материјали: Тело: иверица, МДФ лента, фини фолија, ламинат (горе) Фронта: иверица, М..
30.374 MKD
без ДДВ: 25.741 MKD
Gent
Услови на употреба: Исчистете го мебелот со малку влажна крпа или хартиена крпа. Треба да се избегну..
14.164 MKD
без ДДВ: 12.003 MKD
Balin
Користени материјали: Тело: честички, МДФ ленти, фолија Фронта: ивер, фолија Маса: 28мм иве..
11.300 MKD
без ДДВ: 9.576 MKD
Heda 85
Користени материјали: Тело: честички, борови дрва 28 (нозе), фолија (иверица), дамки + лакови (но..
8.556 MKD
без ДДВ: 7.251 MKD
Heda
Користени материјали: Тело: честички, борови дрва 28 (нозе), фолија (иверица), дамки + лакови (но..
13.112 MKD
без ДДВ: 11.112 MKD
Loda
Атрибути: Италијански дизајн. Прозиведени од масивно дрво (даб или бука). Горна пло..
39.875 MKD
без ДДВ: 33.792 MKD
Maldiv
Атрибути: Италијански дизајн. Масивно дрво (даб или бука). Горна плоча сијајен медијапан..
38.599 MKD
без ДДВ: 32.711 MKD
Z-10
Атрибути: Италијански дизајн. Масивно дрво (даб или бука). Високо квалитетна еко-кожа. ..
4.350 MKD
без ДДВ: 3.686 MKD
Maldiv
Атрибути: Италијански дизајн. Масивно дрво (даб или бука). Горна плоча сијајен медијапан..
26.400 MKD
без ДДВ: 22.373 MKD
Z-9
Атрибути: Италијански дизајн. Прозиведени од масивно дрво (даб или бука). Високо квал..
3.686 MKD
без ДДВ: 3.124 MKD
Ancona
Атрибути: Италијански дизајн. Сијајен медијапан масивно дрво (даб или бука) Гаранци..
42.569 MKD
без ДДВ: 36.075 MKD
Ancona
Атрибути: Италијански дизајн. Сијајен медијапан масивно дрво (даб или бука) Гаранци..
26.430 MKD
без ДДВ: 22.398 MKD
Rustic
Атрибути: Италијански дизајн. Прозиведени од масивно дрво (даб или бука).  плоча..
44.990 MKD
без ДДВ: 38.127 MKD
Rustic
Атрибути: Италијански дизајн. Прозиведени од масивно дрво (даб или бука). Гаранција 1..
28.434 MKD
без ДДВ: 24.097 MKD
Loda
Атрибути: Италијански дизајн. Прозиведени од масивно дрво (даб или бука). Горна плоча..
26.399 MKD
без ДДВ: 22.372 MKD
Z-13
Атрибути: Италијански дизајн. Прозиведени од масивно дрво (даб или бука). Високо квал..
6.450 MKD
без ДДВ: 5.466 MKD

Mebel.mk

Најголемата онлјан продавница за мебел

Контакт

  • 042 505 555
  • 078349995

Facebook

Mebel.mk © 2018. UKION SHOPS