Трпезариски столици

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Mila
Атрибути: Италијански дизајн. Прозиведени од масивно дрво (даб или бука). Високо квал..
2.460 MKD
без ДДВ: 2.085 MKD
Z-02
Атрибути: Италијански дизајн. Прозиведени од масивно дрво (даб или бука). Високо квал..
2.767 MKD
без ДДВ: 2.345 MKD
Classic
Атрибути: Италијански дизајн. Прозиведени од масивно дрво (даб или бука). Високо квал..
5.600 MKD
без ДДВ: 4.746 MKD
Z-10
Атрибути: Италијански дизајн. Масивно дрво (даб или бука). Високо квалитетна еко-кожа. ..
4.350 MKD
без ДДВ: 3.686 MKD
Z-9
Атрибути: Италијански дизајн. Прозиведени од масивно дрво (даб или бука). Високо квал..
3.686 MKD
без ДДВ: 3.124 MKD
Z-13
Атрибути: Италијански дизајн. Прозиведени од масивно дрво (даб или бука). Високо квал..
6.450 MKD
без ДДВ: 5.466 MKD
Z-12
Атрибути: Италијански дизајн. Прозиведени од масивно дрво (даб или бука). Високо квалитете..
6.450 MKD
без ДДВ: 5.466 MKD
Z-11
Атрибути: Италијански дизајн. Прозиведени од масивно дрво (даб или бука). Високо квалитете..
6.149 MKD
без ДДВ: 5.211 MKD

Mebel.mk

Најголемата онлјан продавница за мебел

Контакт

  • 042 505 555
  • 078349995

Facebook

Mebel.mk © 2020. UKION SHOPS